הבית > חדשות & ידע > תוכן

הקדמה של פוליאימיד

Sep 15, 2014

ארומטי פוליאימיד (פוליאימיד, המכונה PI), הוא אחד המאפיינים מקיף ביותר של חומרים פולימריים אורגני, יש לו התכונות של עמידות בפני קורוזיה, בהתעייפות, התנגדות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בשחיקה, התנגדות למכה, צפיפות נמוכה, רעש נמוך, חיי שירות ארוכים and ביצועים מעולים בטמפרטורת גבוהות ונמוכות (-269 ℃ ~ 280 ℃ זמן ללא דפורמציה); פירוק תרמי טמפרטורה יכול להיות גבוה ככל 600 ~ ג הוא ללא ספק אחד ליציבות התרמית של הפולימר ב הזנים של שבר גבוהה, לא פריך ב-269 ℃ של הליום נוזלי. זה כבר בשימוש נרחב לחקר החלל, תעופה, חלל, כלי רכב, מיקרואלקטרוניקה, ננוטכנולוגיה, גביש נוזלי, ממברנה ההפרדה, לייזר, מכשירי חשמל, ציוד רפואי, עיבוד מזון, תחומים אחרים של טכנולוגיה מתקדמת, המכונה "פותר הבעיות".

פוליאימיד הוא פולימר אורגנית ארומטית המבנה המולקולרי של תרכובות המכילות אימיד הקבוצה, שם אנגלי פוליאימיד (PI), ניתן לחלק פאי, פאי, בנזן פוליאמיד מסיסים אימיד (PAI) ופוליאטר אימיד (פיי) 4. פאי הוא אחד המאפיינים מקיף ביותר של חומרים פולימריים אורגני, בטמפרטורה גבוהה עד 400 ℃, לטווח ארוך טווח טמפרטורות השימוש של ℃ ℃ ~ 300-200, אין נקודת התכה ברור, יש את הביצועים בידוד גבוה. בנוסף, PI כל סוג של חומר הנדסי מיוחד, כבר בשימוש נרחב, תעופה וחלל, מיקרואלקטרוניקה, ננוטכנולוגיה, גביש נוזלי, ממברנה ההפרדה, שדות לייזר, המדינות בעולם במחקר, פיתוח, ניצול פוליאימיד כללו במאה העשרים האחד המבטיחים ביותר של הנדסת פלסטיק.

Solver פוליאימיד הוא סוג של גומי סינתטי אשר בהתקשותו ביצועים גבוהים הנדסת פלסטיקה, לא רק יש תרמי מעולה, מכני, חומר דיאלקטרי, עמידות בקורוזיה, נגד קרינה ביצועים, אך גם בנספח עיבוד תרמי ביצועים, באפשרותך להשתמש חם בטפסנות, לכייר ההבלטה שיטת ההזרקה.

פוליאימיד solver יכול להיות אתילן עם סיב זכוכית, סיבי פחמן, גרפיט, PTFE (PTFE) מורכב, לשפר באופן משמעותי את תכונות מכניות של חומרים פולימריים ומאפיינים עצמית שימון, לובשים ההתנגדות.

פוליאימיד solver יכול להתבצע לתוך סרט, גם שאפשר לעצב חלקים סודיים צינורות, מוטות, וכן מבנה מורכב, כגון גלגלי שיניים, מסבים, טבעת איטום מחבר. האידיאל גשמי מטאל אלטרנטיבי, קרמיקה, הטרמוסטי שרף תרמופלסטיים טמפרטורה נמוכה וקשה ביותר עיבוד חם של polyimides במצבים מסוימים.

Jiande עיר Solver פוליאימיד ושות', בע מ ייצור, הוא סוג של ביצועים גבוהים הנדסת פלסטיקה, יש לא רק תרמי מעולה, מכני, חומר דיאלקטרי, יציבות ממדית, עמידות בקורוזיה וביצועי קרינה נגד, אבל גם יכול לשמש ביצועים מצוינים בנספח ב עיבוד שבבי, לכייר, הבלטה, הזרקת פלסטיק, עיבוד בשיטת הזרקה. אבל גם עם סיב זכוכית (GF), סיבי פחמן (CF), טפלון (PTFE), גרפיט, מוליבדן דיסולפידי קומפוזיט, כדי לשפר את התכונות המכאניות, תכונות מכניות של חומרים מרוכבים פולימריים בויסות עצמי, גבוה ללבוש עמיד. כבר בשימוש נרחב בהתעשייה האווירית לישראל, בניית ספינות, אלקטרוניקה רכב, מעגל חשמלי, ציוד כימי, דיוק מכונות ועוד.