הבית > חדשות & ידע > תוכן

הסיכויים שוק המוצר ויתרון תחרותי של פאי

Sep 15, 2014

על-פי פלח שוק, דורשים חיזוי בבית ובחו. החברה מוצרים או שירותים, יתרון תחרותי.

הצריכה השנתית פוליאימיד העולמי הנוכחי של 100000 טונות, אמריקה, אירופה, יפן היא צריכת השוק החשוב ביותר בעולם של פוליאימיד. ב- 2007, הצריכה, ארה ב, אירופה, יפן פוליאימיד הם בהתאמה 18000 טון, טון 16000, 7000 טון, הערך הכלכלי הישיר של יותר מ $50000000000. פוליאימיד המשתנות הצריכה של כל מדינות ואזורים, אמריקה היא בעיקר בשימוש פלסטיק, והיוו כ- 80% מצריכת; הצריכה העיקריים באירופה היא חוט מצופה באמאיל, צריכת היוו 70% ~ 80%; יפן משמש בעיקר בקולנוע ובטלוויזיה פלסטיק, יחד היוו 95% מצריכת. עם התפתחות התעופה, רכב, במיוחד התפתחות מהירה ומתמשכת של תעשיית האלקטרוניקה, דרישה דחופה עבור ציוד אלקטרוני המזעור, משקל, ביצועים גבוהים ואמינות גבוהה. ביצועים מעולים פוליאימיד יכול באופן מלא בדרישות בתחום. רשות זרה מנבאת הכללית לשנים פוליאימיד הביקוש יגדל בשיעור שנתי כ- 10%, ב- 2013 סה כ הצריכה יגיעו כ 100000 טון, הטירון השוק היא מאוד בולטת.

עד כה, המפעלים לייצור פוליאימיד הכללית הוא כ 60, מרוכזת בעיקר במדינות מפותחות אמריקה, מערב אירופה ויפן, אזורים אחרים, בנוסף, סין (כולל טיוואן), דרום קוריאה, מלזיה, רוסיה היא חלק מפעל לייצור פוליאימיד. רשימת מפעלים לייצור פוליאימיד הגדולות בעולם, קיבולת הייצור בטבלה להלן, כולל גנרל אלקטריק (GE) החברה הייצור של הדומיננטיות אימיד (Ultem®) פוליאטר במוצרי גומי סינתטי אשר בהתקשותו, הוא כיום ייצור בקנה מידה גדול רק בעולם של גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד הספק. הדרישה פוליאימיד גומי סינתטי אשר בהתקשותו יש יותר מ 10000 טון בשנה, גידול שנתי של 30% או יותר,

על פי המחקר שוק טרום פרוייקט, בשנת 2012 דרישה השנתית של סין של גומי סינתטי אשר בהתקשותו PI שוק להגיע יותר מ 10000 טון, יחד עם המדינה אלקטרונית, הרכב שלנו, פיתוח התעשייה האווירית, גומי סינתטי אשר בהתקשותו PI הביקוש יגדל באופן משמעותי. כיום, רוב מפעלי יכול לייצר רק הטרמוסטי PI, שאינם יכולים לפגוש בשוק המקומי ביקוש PI תרמופלסטי, סין כבר זמן רב גומי סינתטי אשר בהתקשותו PI שוק GE פלסטיק החברה (הידוע כיום משרד הבריאות חדשניות בפלסטיק) מונופול. ג ' נרל אלקטריק PI תרמופלסטיים (שם המותג "Ultem") ישנם שני סוגים עיקריים של מוצרים, במחיר השוק המקומי של 20 ~ 50 מיליון / טון ו- 1000000 / טון, המחיר הוא יקר, אשר נמצא הכמות הגדולה ביותר של חומר הבסיס Ultem1000 (טמפרטורת חום מתחת 180 מעלות) 20 ~ 50 מיליון / טון. מוצרי קצה גבוהה כגון "Extem" שייך המצרך לאומי שולטים באמריקה, כי הצבא גורמת לטווח ארוך על האיסור של סין. PI גומי סינתטי אשר בהתקשותו בנוסף ליישום בשוק האזרחי, בתחום יישום צבאי הוא רחב מאוד, ניתן להשתמש במטוסים, טילים, כלי רכב צבאיים, נשק וציוד, הקשורים לביטחון לאומי, רק מפעלים מקומיים לרכוש, אלא בשל סיבות טכניות כיום לא קנה המידה של הייצור כדי לענות על הצרכים של המוצר. לכן, החוקר גומי סינתטי אשר בהתקשותו הוא צורך דחוף במוצרים סין. היישום של פרויקט זה לא רק יכולים להקל על שוק המקומי, את ההשתוקקות PI תרמופלסטי, ניתן להחליף את המוצרים ג ' נרל אלקטריק לייצוא. על ההווה, את החום של מחקר ארצנו ופיתוח של גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד ביחידת קטנה עם ביצועים גבוהים מסחרי כיתה החום באמת לשים על השוק של גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד בקושי, ביצועים גבוהים כל כך גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד במדינה שלנו הוא עדיין ריק. כרגע השוק במדינה שלנו פוליאימיד גומי סינתטי אשר בהתקשותו הוא ג ' נרל אלקטריק Ultem המותג זולים מונופול, האספקה של יותר מ 3000 טון, לפי המחיר הנמוך ביותר 20 ~ 30 מיליון / טון, נתח השוק הגיעו 5 ~ 6 מיליארד יואן, ראוי להזכיר כי מוצרי המותג באיכות גבוהה Ultem כדי לחסום את המכירה של סינית, אז הממשלה יותר להגביר את התמיכה במוצר , חשיבות אסטרטגית. בפרויקט מטוסים גדולים של סין, המוצרים צפויים להיות מיושם בתחום זה. עם ייצור יציב של החברה בעתיד, אשר יכול לקדם להרחיב את השוק בתחומים אחרים, במיוחד בשוק הצבאי, לקוחות פוטנציאליים. טכנולוגיה זו שייכת הריק המקומי, הגיעו ברמה מתקדמת הבינלאומי, הטירון שוק מאוד בולטת.