הבית > חדשות & ידע > תוכן

סיכום של פוליאימיד

Sep 15, 2014

פוליאימיד הוא אחד המאפיינים הכי מקיף של חומרים פולימריים אורגני, ℃ בטמפרטורה גבוהה 400, לטווח ארוך טווח טמפרטורות השימוש של - 200 עד 300 מעלות C, לא ברור נקודת התכה, התנגדות בידוד גבוה, קבוע דיאלקטרי של הרץ 4 כדי 103, אובדן מבודד הוא רק 0.004 ~ F 0.007, לחומר בידוד כיתה ח.

PI מתייחס עמוד השדרה גדול המכיל פולימר imino acyl השומן, אשר שייך תרכובות ארומטיות, מורכב של שני יואן, יואן שני אמין אנהידריד שהוכנו על ידי עיבוי הפילמור. שרשרת מולקולרית של PI מכילה מספר גדול של טבעת בנזן, ואימיד הקבוצות אוחדו את טבעת בנזן, היווצרות של חמש הטבעות אורגנית אנחנו שמרנו אותו, הנוקשות של שרשרת מולקולרית, הבין-מולקולרי כוחות חזקים, אריזה הצפיפות היא גבוהה, החוקר יש סדרה של נכסים מצוינים. PI בשל המבנה שלו המורכב אנהידריד שני שני אמין אינו זהה, ביצועים הוא גם במידת מה ההבדל.

פוליאימיד הוא סוג של חומר הנדסי מיוחד, כבר בשימוש נרחב, תעופה וחלל, מיקרואלקטרוניקה, ננוטכנולוגיה, גביש נוזלי, ממברנה ההפרדה, שדות לייזר. לאחרונה, כל המדינות במחקר, פיתוח, ניצול פוליאימיד כלל במאה העשרים האחד המבטיחים ביותר של הנדסת פלסטיק. פוליאימיד, בשל מאפייניו מצטיינים של רכוש, סינתזה, הן כחומר מבנית או כחומר פונקציונלי שלה פרוספקט יישום ענק מלא הובן, הידועה בשם "פותר הבעיות", "אין פוליאימיד לא שיש טכנולוגיה מיקרו-אלקטרוניים של היום".

פוליאימיד הוא פולימר אורגנית ארומטית המבנה המולקולרי של תרכובות המכילות אימיד קבוצה שרשרת, אנגלית פוליאימיד (PI), יכול להיות מחולק בנזן פאי, פאי מסיסים, פוליאמיד אימיד (PAI) ופוליאטר אימיד (פיי) 4.

פאי הוא אחד הזנים הטובים ביותר של פלסטיקה הנדסית עמידה בטמפרטורה גבוהה, זנים מסוימים עשוי להיות ארוך לעמוד הטמפרטורה הגבוהה של זמן קצר ℃ 290 מתחת 490 ℃, תכונות מכניות, בהתעייפות, תכונות חשמליות retardant להבה, יציבות ממדית, הצטמקות טוב, molding קטן עמידות שמן, חומצה, ממיסים אורגניים, לא התנגדות אלקלי, עמידות מצוינת בפני חיכוך, ללבוש ביצועים.

גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד שרף (פוליאימיד שרף), המכונה PI) הוא תרמופלסטיים הנדסת פלסטיקה. . זה פלסטיק גומי סינתטי אשר בהתקשותו עמיד טמפרטורה גבוהה, עם מעבר זכוכיתי גבוהה טמפרטורה (243 מעלות C), נקודת התכה (334 ℃), חום בטמפרטורה דפורמציה עד 260 ℃ (30% זכוכית סיבים או סיב פחמן מחוזק כיתה), יכול לשמש זמן רב 250 ℃, ואת אחרים פלסטיק עמיד טמפרטורה גבוהה לעומת הצצה PPS PTFE, PPO, וכו ', השימוש של הגבול העליון של הטמפרטורה גבוהה יותר כמעט 50 ℃;

PI שרף לא רק חום התנגדות מאשר פלסטיק עמיד טמפרטורה גבוהה אחרים היא מעולה, ולכן יש את היתרונות של חוזק גבוה, מודולוס גבוהה, שבר גבוהה קשיחות ויציבות מעולים תלת-ממדי; PI שרף יכול לשמור על חוזק גבוה בטמפרטורות גבוהות, עוצמתה כיפוף ב ℃ 200 עד על 24MPa, 250 כוח כיפוף ℃, חוזק ללחיצה הוא עדיין 12 ~ 13MPa; קשיחות של PI שרף, גודל טוב יציבות, מקדם נמוך של התפשטות ליניארי, קרוב מאוד החומר מתכת אלומיניום;

עמידות כימית מעולה, כימיקלים באופן כללי, רק חומצה גופרתית מרוכזת כדי להמיס או להרוס אותו, עמידות בקורוזיה שלה, ניקל פלדה הן דומות, שלהם הלהבה retardant, להבה התנאים לשחרור עשן רעיל, גזים, אנטי-יכולת קרינה; PI שרף יש קשיחות טובה, מתח מתחלפים בהתעייפות מעולה הוא מן הבולטים כל פלסטיק, חומרי סגסוגת עם דומות;

המאפיינים tribological של PI שרף עם עמידות יוצאת דופן הזזה ללבישה, דאגה ללבישה, ביצועים מעולים, במיוחד כדי לשמור על גבוה ללבוש התנגדות, מקדם חיכוך נמוך ב 250 ℃; PI הבלטה קלה שרף, הזרקה, ביצועים אלקטרוני ומכאני מצוינים, שהמודעות יעילות גבוהה.

בנוסף, פאי יש גם בויסות עצמי, עיבוד קל, בידוד, הידרוליזה עמידות ויציבות ביצועים מצוינים אחרים, אשר נמצא בשימוש נפוץ וחלל, כלי רכב, חשמל ואלקטרוניקה, רפואי, מזון עיבוד אחרות שדות, ופיתוח ניצול לקוחות פוטנציאליים.