הבית > חדשות & ידע > תוכן

השימוש פוליאימיד

Sep 15, 2014

המבנה פוליאימיד ואת ביצועים ייחודיים, אשר נמצא בשימוש נרחב התעופה, התעשייה האווירית לישראל, אלקטרוניקה, מכונות, כימיקלים, אלקטרוניקה, אחרים בתחום ההיי-טק שלו.

(1) הסרט, זה אחד של השימוש המוקדם של פוליאימיד, משמש בעיקר עבור גלישת חריץ מנוע גשמי הבנייה עבודה וסביבה כבל בידוד. בנוסף, פוליאימיד שקוף יכול להפוך רחבת שמש רכה. סרט דק המוצרים יש בעיקר את Kahton דופונט, אובה Upilex סדרות, חרבין Apical.at Kaneka המפעל המנוע באמצעות פוליאימיד המכון לכימיה חלה צ'אנגצ'ון לייצור של בידוד צוללת גרעינית איטום שרוול עם עופרת, בידוד, חריץ טריז.

(2) חומר המורכב, הוא אחד ביותר בטמפרטורות גבוהות מבנית חומרים, רכיבים טילים וחלל בשימוש נרחב באירופה ובארצות הברית. מקומי משמש בעיקר עבור חלקים מכניים חום עמידות, חוזק גבוה, כגון הרכיב המרת חום המכונית, קרבורטור שער, שסתום שער, כלי נגינה ועוד. שניאנג גז מדחס המפעל באמצעות חומרים פוליאימיד מספק המכון לכימיה חלה צ'אנגצ'ון, טבעת בוכנה מדחס הספינה וצלחת שסתום, להשתמש במצב טוב.

(3) צבע, פוליאימיד משמש ציפוי משמש בעיקר בידוד צבע, במיוחד כמו טמפרטורה גבוהה ציפוי או מכשיר האזנה אלקטרומגנטית. בזמן הנוכחי, הכנת ההבלטה של גומי סינתטי אשר בהתקשותו פוליאימיד ארומטי מבודדים חוט, עם איכות גבוהה, יעילות גבוהה, אפקט בעלות נמוכה. החוט אלקטרומגנטית חוץ יכול לשמש בענף חשמל ואלקטרוניקה, צפוי התעשייה האווירית לישראל, תעשייה היישום לאנרגיה אטומית.

(4) סיבים, בעבר, הנדסה פלסטית מיוחדת, ייצור סיבים פיק (פיק) היחידה תוכלו להגיע מידת ה תיעוש, עכשיו השימוש שרף תרמופלסטיים פוליאימיד ארומטי בשיטה ההבלטה גם יכול לייצר סיב בצורה חלקה. הנפח של סיבי לאחר סיבי פחמן, יכול להיות היישום של מקור קרינה וסביבות מאכל בתיכון טמפרטורה, טמפרטורה גבוהה בינונית, כמו חומר סינון, חומרים רדיואקטיביים, חסין כדורים, כיבוי אש בד.

(5) הפרדת ממברנה, ממברנה חומר אידיאלי צריך קודם כל האוויר הגבוהה פרמאביליות, permselectivity טוב, שנית צריך גם חוזק גבוה, עמידות בקורוזיה ומאפיינים אחרים. פוליאימיד ונגזרותיו יש מאפיינים אלו, אז זה יכול להיות בשימוש נרחב ממברנה ההפרדה גז. זה יכול לשמש עבור גזים שונים, כגון מימן / חנקן ההפרדה, חנקן / חמצן, פחמן דו-חמצני, חנקן או מתאן, הסרת לחות האוויר פחמימנים להאכיל גז, אלכוהול, יכול לשמש גם קרום פרוופורציה ואת אולטראפילטרציה ממברנה. בנוסף, כי ההתנגדות פוליאימיד ואת ההתנגדות ממס אורגני, לשחק תפקיד חשוב במיוחד בהפרדה אורגני נוזלי וגז.

(6) יישום התקנים מיקרו-אלקטרוניים, כי ההתנגדות בטמפרטורה גבוהה מצטיינים פוליאימיד, מבודד ומעולה נגד קרינה ביצועים, לכן, כחומר פונקציונלי, בתעשיית המיקרואלקטרוניקה, בפרט, כבר בשימוש נרחב ב מעגל משולב בקנה מידה גדול, אולטרה בקנה מידה גדול. זה יכול לשמש גם בידוד מבודד שכבה אחרי שכבה; וכפי שכבה מאגר יכול להפחית את הלחץ, לשפר את הקצב של מוצרים מוגמרים; כמו שכבת הגנה. המצמצמים הסביבה במיוחד ריי אפקטים על המכשיר, אבל יש גם את השפעת מיגון של חלקיקים, הפחתה או חיסול של התקנים שגיאה רך. כמו במקרה של הסרט פסיבי מצופה על הרכיבים של 50 ~ 100 ציפוי מ' μ, באפשרותך למנוע את השגיאה רכה על-ידי מעקב אחר אורניום תוריום נפלטת קרינה הנגרמת על ידי זיכרון. פוליאימיד מצופה בשכבה של התקנים מיקרו-אלקטרוניים, באפשרותך לחסום ביעילות את ההעברה של מכשירים אלקטרונים, כדי למנוע קורוזיה, וזרם יכולת להגדיל התקן. ציפוי על פני השטח של שבב פוליאימיד כשכבה מאגר, אשר יכול למנוע ביעילות עקב השפעות הלחץ תרמי התפוצצותה. בנוסף, בעקבות ההתרחבות פוליאימיד מקדם קו נחושת הם רדיד דומה ונחושת אדהזיה המורכב מעגל מודפס חזקים, גמישים יכול לשמש.

(7) כיוון של הסוכן סידור תצוגת גביש נוזלי, נוצרה הליבה של צג גביש נוזלי הוא חתיכת שני מצופים גביש נוזלי מלא עם שכבת מוליך בין הזכוכית, זכוכית הוא מצופה במשטח הפנימי של השכבה יישור, זה התפקיד של אופטי ותכונות חשמליות של מולקולות גביש נוזלי מיושרים על מנת לקבל של האופטימלית , שיטת ויוצרים יישור שכבה על גבי המשטח זכוכית מצופה בשכבה של פולימר, ולאחר מכן השתמש הבד מסוימים כיוון לחיכוך, חיזקו משטח הפולימר. מולקולות גביש נוזלי עם הפולימר פני השטח אינטראקציות וכיוון לכיוון של חיכוך. כי פוליאימיד יציבות תרמית, התמצאות יציבות, הדבקות, המאפיין מבודד עדיפה חומרים אחרים, רוב היצרנים משתמשים פוליאימיד כמו היישור גביש נוזלי, בנוסף כדי להשיג תת חובה זווית, ואיזון טוב, טמפרטורת החדר אחסון תקופת ממאפייניה הבולטים של יותר משנה.

(8) מיוחד הנדסת פלסטיקה, כי פוליאימיד עם נכסים מצוינים של התנגדות בטמפרטורה גבוהה, חוזק גבוה, ללבוש התנגדות, שימש מנוע גדול, כוח גרעיני הצמח, מכונות טקסטיל, ציוד אריזה במהירות גבוהה, מדחס אוויר, מכונית בלם, ציוד מיסב (או מסגרת הגנה), מעתיק כמו עמידות בטמפרטורה גבוהה, סיכה עצמית, איטום, ועמיד חלקים וכד'.

(9) השני משתמש, פוליאימיד כפי photoresist משמש, הפתרון יכול להגיע תת מיקרון. עבור גל מסנן צבע עם פיגמנט או צבע, יכול מאוד לפשט את ההליכים עיבוד. פוליאימיד המכילים פלואור בטווח אורך גל תקשורת שקופה, יכול לשמש כחומר גלבו פסיבי או אקטיבי, אופטי החלפת חומרים ועוד. בנוסף, פוליאימיד פוטוסנסיטיבית הוא סוג של יכול להיות ישיר ליתוגרפיה התנגדות חום התבנית בסדר, לשחיקה ומאפיינים בידוד חשמלי בחומר. פוליאימיד משמש כחומר בידוד עמיד טמפרטורה גבוהה, משמש דבק מבנית טמפרטורה גבוהה, בשימוש תחת גבוה ונמוך סגסוגת אלומיניום טמפרטורה, סגסוגת טיטניום, פלדת אל-חלד, קרמיקה של התנגדות בטמפרטורה גבוהה, קרינה והיבטים אחרים של הקשר.